Правила прийому до закладу

2024-2025 н.р.

 Наказ №8-у  Про зарахування 1 класів до списків ліцею та філій 

2023-2024 н.р.

 

Наказ №7-у про зарахування учнів 1 класу

 

 

Зарахування до 1 класу

 

 

 

Наказ про зарахування учнів 1 класу

 

 

До відома батьків

 

Правила прийому дітей до навчального закладу

1.         Прийом учнів до школи проводиться на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, відповідно до порядку, встаноленого Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України.

2.         Директор школи зобов’язаний ознайомити дітей та їх батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до школи, Статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

3.         Зарахування до школи здійснюється за наказом директора на підставі особистої заяви (для неповнолітніх – заяви батьків або осіб, які їх замінюють) або направлень відповідних органів управління освітою, а також свідоцтва про народження (копії), паспорта, медичної довідки встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти.

4.         Зарахування учнів до 5-го класу здійснюється на безконкурсній основі відповідно положення про загальноосвітні навчальні заклади.

  До школи подаються такі документи:
— копія свідоцтва про народження
— особова справа
— документ про наявний рівень освіти (свідоцтво про базову загальну освіту, табель)
— ідивідуальна медична картка та листок щеплень встановленого зразка

Прийом до 1-го класу

  Прийом дітей до 1 класу відбувається на підставі Закону України «Про загальну середню освіту», Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, Інструкції про порядок конкурсного прийому дітей (учнів, вихованців) до гімназій, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), наказу Міністерства освіти і науки України від 07.04.2005р. № 204 «Про прийом дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів», розпорядження Київської міської державної адміністрації від 12.08.1999р. № 1310 «Про наповнюваність перших класів загальноосвітніх шкіл міста» на без конкурсній основі.

Список документів:
— свідоцтво про народження дитини (копія, оригінал)
— медична картка Ф-026
— батькам мати при собі паспорт для посвідчення особи