Виховна робота

Кібербезпека. "Шахрайство не забавка"  

Презентація          Пояснювальна записка

 

 

До Дня Українського козацтва     1 клас    2Б клас

 

Благодійний ярмарок

  Акція " від серця до серця"

   В ОЗ «Джуринський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Джуринської сільської ради»  проводилась акція «Від серця до серця» впродовж травня, вересня місяця 2021 року. Було зібрано кошти на суму 460 грн. на придбання медичного обладнання перинатальних центрів України.

  Фотозвіт

   

  Бабин яр...

   

   В ОЗ «Джуринський ЗЗСО І – ІІІ ступенів Джуринської сільської ради» 29 вересня, до 80 – х роковин трагедії Бабиного Яру було проведено Національний урок пам’яті.

     Урок проведено у формі круглого столу на тему: « Червона точка пам’яті». В ході розмови учні ділились інформацією про трагічні сторінки історії, переглядали відеофільм « Історична довідка…», де коротко розповідається про Голокост. Презентували книгу Кора Рооса «Народжені страждати». Запаливши свічку Пам’яті учні вшанували невинно  страчених хвилиною мовчання.

  Світлини події можна переглянути тут


   

   

  Булінгу- ні!

   

  Серед сучасної учнівської молоді останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів та третирування у міжособистісних стосунках підлітків, здійснюваних самими дітьми одне до одного. За своєю сутністю третирування - це специфічна форма агресивної поведінки, при якій сильніший (авторитетний) учень (або учні) систематично переслідує іншого (слабкого, аутсайдера). Ситуація третирування не обмежується лише ролями "агресора" та "жертви", вона залучає інших однокласників, роблячи їх активними або пасивними учасниками цих відносин. Такі стосунки отримали назву шкільний булінг, розповсюдження якого впродовж останніх років визнано в освітній практиці та є соціальною проблемою.

  З метою забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу, навичок ненасильницької поведінки, побудови конструктивного діалогу, створення особистої мирної стратегії поведінки в конфлікті, запобігання насильству в учнівському середовищі з 27 по 30 вересня у ОЗ "Джуринський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Джуринської сільської ради" пройшов Тиждень протидії булінгу, у рамках якого було проведено ряд просвітницько - профілактичних заходів. Традиційно, соціальним педагогом Олійник Н.А. та практичним психологом Кондратюк А.В. у початковій школі проведено виховні заходи з протидії булінгу на тему: "Скажи булінгу НІ", бесіди "Запобігання насильству серед дітей. Правила безпечної поведінки". У старших класах провели години спілкування "Булінгу НІ".

  Можемо з впевненістю стверджувати, що учні нашого навчального закладу вміють захистити себе і своїх друзів від булінгу, знають свої права та обов'язки.

  Переглянути світлини

   

   

  До Дня учителя

   

   Свято великодня

   День матері    ВідеоВідео2

   Свято матері

   Франкофонія   ВідеоВідео2

   Чорнобильська трагедія

   День вишиванки